Sparta FC

Barwy

Opis klubu dodany przez:

Witamy.

Nazywamy się SPARTA FC, i witamy na naszej stronie. Każdy z nas grał kiedyś w jakimś klubie, każdy z nas kocha piłkę nożną i każdy z nas nie wyobraża sobie bez niej życia:) Zapraszamy do przeczytania, krótkiej historii o powstaniu naszej drużyny.

Większość z nas, poznała się w połowie 2012 roku w klubie Błękitni Chabielice, po rozegraniu sezonu 2012/13 większość z nas opuściła klub. Po odejściu z Chabielic do dzisiaj spotykamy się regularnie grając w piłkę, startujemy w różnych ligach i turniejach. Lubimy się spotykać i grać wspólnie:) Tworzymy chyba pozytywną i zgraną ekipę:) Mieszkamy w Bełchatowie, Szczercowie, Ruścu i okolicach tych miejscowości.

Pod koniec 2013 roku w listopadzie, potrzebowaliśmy nazwy do Halowej Ligi Piłki Nożnej Chamipns League Chabielice Edycja 2. Po jakimś sparingu w Bełchatowie, debatowaliśmy dosyć długo i padła nazwa SPARTA:) Została zaakceptowana przez wszystkich, i do dzisiaj gramy pod tą nazwą.

Wiadomości (utwórz nową)